margit
hugo
roman
 

závod o světový rekord na 270m

 

Výsledky

Výsledky III. ročníku Jeseniova World Record Race

I přes mírný déšť nebyla vidina finanční prémie pro pokořitele světového rekordu na 270metrů natolik lákavá, aby se dostavilo víc závodníků, než oněch 7 statečných ze všech věkových kategorií, kteří absolvovali letošní III. ročník.

Výsledky II. ročníku Jeseniova World Record Race

 

Ani lákavá nabídka ve formě finanční prémie za překonání světových rekordů na 270 metrů v hlavních kategoriích (prémie byla ve stejné výši, jakou uděluje IAAF), které byly ustanoveny při loňském premiérovém I. ročníku Jeseniova World Record Race, nebyla žádnému atletovi vyplacena. Světové rekordy nebyly bohužel ani zdaleka ohroženy a zůstaly nezměněny. O finanční prémii tak budou moci atleti bojovat opět za rok na III. ročníku Jeseniova World Record Race, kam bude přesunuta.

 

Ve výsledcích, které jsou níže, můžete do příštího ročníku zhodnotit své případné ambice na světové rekordy s finančními prémiemi, nebo alespoň o umístění na stupních vítězů.


Účastnické diplomy


Pro všechny zúčastněné atlety jsme opět připravili jako poděkování za jejich atletické výkony účastnické diplomy, které si mohou stáhnout do počítače a vytisknout.

___________________________________________________________________

Vytvořeno 08.05.2009 15:44:00 | Poslední změna 08.05.2009 15:44:14